Jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy dzień … Wasz dzień!

Organizujemy przyjęcia weselne od do 50 do 250 gości. Dysponujemy salą biesiadną - Kominkową, salą Taneczną, ogrodem oraz parkingiem dla Gości o powierzchni około 2000 m2. Dbamy o to, aby przyjęcia weselne były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Troszczymy się o elegancką i wytworną oprawę, ponadto bardzo ważna jest dla nas rodzinna atmosfera. Zespół znakomitych kucharzy i wykfalifikowana obsługa zadba o dobre samopoczucie Państwa i Państwa Gości. To wszystko jest gwarancją ciepłych wspomnień tych niezapomnianych chwil.

Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie, zadowolona Młoda Para, zadowoleni Rodzice i Goście weselni - to nasze zadanie!

Menu szyte na miarę!

Tradycyjne polskie smaki… a może odrobina dekadencji? Wszystko zależy do Państwa upodobań. Menu na przyjęcie weselne tworzone jest indywidualnie i specjalnie dla Państwa. Nasza Kuchnia specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej jednak z chęcią podejmujemy nowe wyzwania kulinarne pozostając w nurcie aktualnych trendów.

Proponujemy Państwu tradycyjny układ stołów – układ biesiadny (do 250 osób) lub skorzystanie ze stołów okrągłych (do 200 osób).

Korzystając z naszej oferty otrzymujecie Państwo gratis:

  • Eleganckie pokrowce na krzesła
  • Fontannę czekoladową
  • Czerwony dywan na uroczyste powitanie Młodej pary
  • Pokój do dyspozycji Młodej Pary!

Dzieci do trzech lat gościmy gratis, dzieci w wieku do lat 10 objęte są opłatą 50% ceny podstawowej. Za dodatkową opłatą proponujemy organizację stołu wiejskiego oraz stołów rybnych!